معرفی پنج روان‌کننده (لوبریکانت) و پنج کاندوم در بازار آنلاین ایران

شب جمعه‌ای ایمن و لذت بخش برای سکس مقعدی

به دلیل آشفتگی سیاسی و بحران حکومتی در افغانستان، این مطلب تنها متمرکز به بازار آنلاین ایران است. لطفا اگر در افغانستان این مجله را می‌‌خوانید، به ما ایمیل بزنید و یا در شبکه‌های اجتماعی به هم‌سرشت پیام مستقیم بدهید.

سکس ایمن یک ضرورت است. این پایان یک انشاست اما آغاز یک عملِ ایمن، معرفی راهکار مناسب است. پیش‌تر اطلاعاتی کلی درباره‌ی ژل لوبریکانت و کاندوم نوشتم. در اینجا پنج کاندوم و ژل لوبریکانت برای سکس مقعدی را معرفی خواهم کرد.

این مقاله در پیش‌شماره دوم مجله هم‌سرشت به تاریخ مهر 1400 منتشر شده است؛ بنابراین، قیمت‌ها در این تاریخ و بر اساس حراج‌های فصلی مورد بررسی قرار گرفته است. لطفا اگر این مطلب را در ماه‌ها و سال‌های آینده می‌خوانید، درباره مقرون به صرفه بودن و تخفیف داشتنِ محصولات، دقت لازم را داشته باشید.

یک: ژل لوبریکانت رازک

این ژل محلول در آب است بنابراین با کاندوم لاتکس به راحتی کنار می‌‌آید و جذب بدن می‌‌شود. توجه کنید که این ژل برای مصارف پزشکی طراحی شده و غلظت بیشتری نسبت به انواع تجاری تولید شده برای سکس دارد. بنابراین به هنگام استفاده، با توجه به نیاز خود از مقدار مناسب ژل استفاده کنید تا اختلالی در سکس ایجاد نکند.

این ژل را به خاطر مقرون به صرفه بودن، گستردگی در بازار و نداشتن افزودنی (کمترین میزان حساسیت) به عنوان لوبریکانت پیشنهادی اول در نظر گرفتم.

در چند وب‌سایت آنلاین، بسته 60 گرمی این ژل به قیمت نزدیک 6 هزار تومان قابل خریداری‌ست و تقریبا همه‌ی داروخانه‌های آن را در قفسه‌های خود دارند.

دو: ژل روان‌کننده لوبریکانت کلاسیک کدکس

به نظرم محصولات بهداشت جنسی از شرکت کدکس قابل اعتماداند و این ژل به خاطر کلاسیک بودن، از کمترین ترکیب‌های اضافی شیمیایی برخوردار است. نکته قابل توجه قیمت این ژل است اما اگر در ارتباط جنسی فعال هستید و توان خرید غذای بیرون را در هفته دارید، برای سلامت جنسی خود، دو بار در ماه به جای هزینه کردن برای فلافل یا ساندویچِ بندری، این ژل را تهیه کنید و به مقدار لازم استفاده کنید.

بسته‌ی 90 میلی‌لیتری این محصول، بین 25 هزار تا 30 هزار تومان در بازار آنلاین قابل خریداری‌ست.

سه: ژل روان‌کننده‌ی حساس با طعم آلوئه‌ورا کدکس

این ژل نیز هم قیمت ژل کلاسیک همین شرکت است اما با طعم آلوئه‌ورا و پی‌اچ مناسب، به نظر می‌‌رسد برای افرادی که فیتیش‌های دهانی در زمان دخول را دارند مناسب باشد. همین طور این شرکت ادعا می‌کند رایحه‌ی مطبوعی که این ژل ایجاد می‌کند به احساس راحتی در سکس مقعدی کمک می‌کند.

این محصول محلول در آب است و می‌‌توانید مانند دیگر ژل ها، برای ماساژِ پیش از سکس نیز استفاده کنید.

بسته‌ی 90 میلی‌لیتری این محصول نیز از 25 هزار تومان تا 30 هزار تومان در دسترس است.

چهار: ژل آمیزشی زرد روان‌کننده ایموشن

بنظر می‌‌رسد این ژل مقدار بیشتری از گلیسیرین نسبت به آب در خود دارد اما همچنان محلول در آب نیز هست. بنابراین برای استفاده با کاندوم لاتکس خطری ندارد و احتمالا ماندگاری بیشتری دارد.

ژل‌های شرکت ایموشن با رنگ‌‌ها معروف هستند و این نوع، که به گونه کلاسیک نزدیک است، با نام ژل زرد ایموشن نیز نزد داروخانه‌‌ها شناخته شده است.

در بازار آنلاین ایران، می‌‌توانید یک بسته‌ی 67 گرمی را بین 40 تا 30 هزار تومان خریداری کنید.

پنج: ژل روان‌کننده‌ی دیلی یا تاخیری کدکس

این ژل که بر روی بسته‌ی خود به انگلیسی نوشته شده است (max time stop, cool gel) در خود لیدوکائین دارد که سبب بی حسی موضعی می‌‌شود. بی حسی در آلت سبب تاخیر در انزال می‌‌شود که به افرادی که زود انزالی دارند پیشنهاد شده اما استفاده از ژل مستقیما روی آلت و بدون استفاده از کاندوم اکیدا توصیه نمی‌شود. برای این موضوع از کاندوم تاخیری یا اسپری تاخیری استفاده کنید. اما استفاده از این نوع ژل‌ها روی مقعد، شرایط کاهش درد را برای فرد مفعول، باتم، صاحب سوراخ یا هر چه اسمش را می‌‌گذارید فراهم می‌آورد. البته پیشنهاد می‌‌کنم با شکیبایی، بازی با دهانه مقعد و تمیز کردن روده، امکان سکس کم یا بی‌درد را مهیا کنید. با این حال اگر می‌‌دانید علت درد بیماری و یا مشکل دیگری نیست، استفاده از این نوع ژل برای رابطه‌ی مقعدی مناسب است.

بسته 90 می‌لی لیتری بین 25 هزار تا 30 هزار تومان در بازار آنلاین قابل خریداریست.

یک: کاندوم گودلایف مدل Ultra Thin Anti Bacterial بسته‌ی 12 عددی

این کاندوم مانند هر کاندوم کلاسیک دیگر، دارای لوبریکانت است و طعم دهنده و یا افزودنی بر روی خود ندارد. همین طور با ویژگی بسیار نازک بودن، لذت و کیفیت سکس را افزایش می‌‌دهد. به دلیل مقرون به صرفه بودن و مشهور بودن این شرکت، آن را به عنوان اولین پیشنهاد انتخاب کردم.

کاندوم فوق نازک گودلایف در بسته‌ی 12 عددی به قیمت 20 تا 25 هزار تومان در بازار آنلاین قابل خریداری‌ست .

دو: کاندوم تاخیری فیستا مدل Delay بسته‌ی 12 عددی

این کاندوم نیز مقرون به صرفه است اما به نازکی کاندوم فوق نازک گودلایف نیست. با این حال خاصیت تاخیری دارد که برآمده از لیدوکائین موجود در داخل کاندوم است. فردی که دچار زودانزالی است و یا با تایید شریک جنسی خود به سکس طولانی علاقه‌مند است، می‌‌تواند از این نوع کاندوم استفاده کند. این کاندوم نیز از جنس لاتکس و حاوی ژل لوبریکانت است.

سه: کاندوم چرچیلز مدل Classic Natural بسته‌ی 12 عددی

این کاندوم در ظاهر بسیار معمولی می‌‌آید و ممکن است در داروخانه تا قیمت 45 هزار تومان موجود باشد با این حال در فروشگاه‌های آنلاین، نزدیک به 17 هزار تومان هم می‌‌توانید پیدا کنید. نکته‌ی قابل توجه قابلیت ارتجاعی آن است که برای آلت‌هایی که بزرگ است مناسب است. همین طور با عطر وانیل، به معطر کردن فضای اتاق در سکس مقعدی کمک می‌کند.

یک فروشگاه آنلاین این کاندوم را در بسته 12 عددی به قیمت 16600 تومان به حراج گذاشته است.

چهار: کاندوم مستر سایزMR SIZE

این کاندوم در بازار ایران بسیار کم‌یاب است اما ویژگی اصلی آن مناسب بودن برای آلت با قطر کوچک است. کاندوم مستر سایز که به شکل تجاری MR SIZE در بازار ایران عرضه شده، دارای سایزهای مختلفی‌ست و شما می‌توانید با اندازه‌گیری صحیح قطر آلت، کاندوم اندازه‌ی خود را پیدا کنید.

متاسفانه این کاندوم در فروشگاه‌های آنلاین کم یاب است و باید برای سفارش آن با فروشندگان مکاتبه کنید. با این حال اندازه کاندوم‌‌ها عموما در پشت بسته نوشته شده و می‌‌توانید برای تهیه کاندوم با سایز مناسب خود، وقت بیشتری بگذارید و از فروشندگان سوال کنید.

پنج: کاندوم نوبل کدکس بسته‌ی 12 عددی

کاندوم نوبل (Nobel) کدکس با طراحی جالبی که دارد به همراه لوبریکانت، تحریک بسیار زیادی را به واژن یا مقعد القاء می کند.

این کاندوم با مواد تاخیری موثری که دارد از انزال زودرس جلوگیری می کند و برای افرادی که دخول واژنی را نیز دوست دارند، مناسب است.

این کاندوم در بسته‌ی 12 عددی به قیمت 25 تا 35 هزار تومان در بازار آنلاین قابل خریداری‌ست .

در پایان یادآور می‌شوم، شریک جنسی شما حق دارد درباره جنس، اندازه، شکل، رنگ، طعم و… کاندوم یا لوبریکانت نظر دهد. این‌ها برای امنیتی‌ست که زندگی سالم و لذت بخش را به شما هدیه می‌دهد. لطفا آن‌ها را تجربه کنید تا وسایل بهداشت جنسی که برای شما خوب کار می‌کنند را بیابید و زندگی سالم را به خود و هم‌سرشتان خود هدیه دهید.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s